SATIŞI DEVAM EDEN PROJELER
MASLAK 1453 İSTANBUL
Maslak
   MY HOME   
Maslak
MY TOWERLAND
Ataşehir
MY WORLD EUROPE
Ayazma
MY OFFICE 212
Basın Ekspres
TİCARİ ÜNİTELER
Satılık ve Kiralık
BAKIRKÖY 46
Çok yakında!
     
 
 
 

GÜNCEL HABERLER

JCR’den Ağaoğlu’na ‘Yüksek Derecede Yatırım Yapılabilir’ Notu
Avrupa Ekonomi Basın Birliği’nden İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne Ziyaret
Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Ağaoğlu’ndan Taziye Ziyareti
Yılın Projesi Maslak 1453, Ortadoğu’da Yılın Başarılı İş İnsanı Halil İbrahim Demirhan
Ağaoğlu’na Körfez Ülkelerinden Özel Davet
İtalyan Politecnico di Torino Üniversitesi Karadenizli Öğrenciler Kulübü, Ağaoğlu’nu Karadenizli “En Başarılı İş Adamı” Seçti
Ağaoğlu Anketine Katıldı Otomobili Kazandı
Ağaoğlu’na Uluslararası Yatırımcılardan Yoğun İlgi
Büyük Ağaoğlu Kampanyasında Daireler Ve Fincanlar Kapışılıyor
Ağaoğlu Anket Taleplerine Uygun Kampanya Geliştirdi
 
 

HABER ARŞİVİ İÇİN TIKLAYIN

 
 

ESTETİKLE İLE KALİTENİN BİRLEŞİMİİ... AĞAOĞLU MY TOWN'DA BEYMEN HOME ŞIKLIĞI.


Müşterilerine yaşanacak mekanlar ve farklı tarzlarda yaşam biçimi sunan Ağaoğlu Şirketler Grubu, My Town Projesi'nin örnek dairelerini ziyaretçilerine açtı.

Hazırlanan iki dairedeki ekipman ve aksesuarlar Beymen Home'un imzasını taşıyor.Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun Ümraniye Tepeüstü'nde bulunan ve 14 blok 560 daireden oluşan projesi "My Town"ın örnek daireleri m2 (2+1), 156 m2 (3+1) ziyaretçilerin beğenilerine sunuldu.

Hazırlanan iki dairedeki oturma ve yemek grupları, ebeveyn ve genç odaları, mefruşat ve aksesuarlar Beymen Home'un yeni tasarımı ile insanlara yeni bir yaşam tarzı sunuyor.

Sadece hareketli mobilyada özellikle sade ve yalın çizgilerle senelerce klasik olabilecek masif mobilyalar kullanılırken gerek tasarım gerekse renk açısından içinde yaşayacak insanları ön plana çıkaracak tasarımlar düşünüldü. Bu doğrultuda seçilen renklerin, kullanılan materyalin dokusunun değişik malzemelerden seçilmesi, ev sahibinin hiçbir şekilde kısıtlı kalmadan her türlü dekorasyon malzemesi ile evlerini isteğine göre döşeme olanak sunuyor.

Doğal kiraz kaplamanın yanısıra meşe, venge, akça ağaç, armut gibi doku seçeneklerinin bulunduğu alternatiflerle çağdaş evin ihtiyaçlarına yeni çözümler öneriliyor.

Aydınlatma sektöründe dünyanın sayılı tasarımcılarının eserlerini yakından takip eden BAKARA, sade ve şık dizaynlarıyla My Town örnek dairelerine ayrı renk katıyor. Perdeler, sanat eseri güzelliğindeki modern ve sıradışı ürünleriyle tanınan VE PERDE imzalı.

Nitelikli konut üretmeyi misyon edinmiş Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun My Town örnek dairelerinde banyo seramik ve banyo dolaplarında 1. sınıf malzemeler kullanılıyor.

 
 
   
     
  E-Bülten | Proje Haritaları | RSS
Gizlilik Politikası | İnsan Kaynakları | English | العربية | русский| فارسی
Tüm Hakkı Saklıdır © 2010 - 2014